Warunki dostawy
  1. Należność za zamówiony towar Klient reguluje za pośrednictwem przelewu (przepdłata) lub płatność gotówką przy odbiorze.
  2. Przedpłata powinna być wykonywana przelewem na rachunek bankowy 93 1050 1445 1000 0097 5250 8060Uwaga! Prosimy o dokonywanie przelewów za zamówiony towar dopiero po potwierdzeniu przez nas dostępności towaru. W tytule przelewu należy umieścić numer zamówienia zawarty w e-mailu z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Zamówienie jest realizowane po zaksięgowaniu przelewu w/w rachunku bankowym.
  3. Wysyłka zamówionego towaru nastąpi w terminie 1 do 2 dni od chwili wpłynięcia zamówienia. W przypadku wystąpienia braku zamówionego towaru, wysyłka zostanie zrealizowana po sprowadzeniu danego produktu, po ustaleniu szczegółów z klientem przez telefon lub e-mail.
  4. Jeżeli zamówienie zostanie złożone do godziny 13:00, dostawa towaru nastąpi następnego dnia firmą kurierską lub w ciągu 72 godzin Pocztą Polską.
  5. Dostępne są następujące formy przesyłki:
    1. Przesyłka kurierska - dostarczana przez kuriera na terenie kraju w następnym dniu roboczym po dniu nadania. Przesyłka dostarczana jest między godziną 9:00 a 16:00, w większych miastach do 18:00 - w tych godzinach należy przebywać pod wskazanym adresem. W przypadku nieodebrania przesyłki kurier zostawi awizo i informację gdzie można odebrać przesyłkę lub zamówić kolejne jej dostarczenie.
    2. Przesyłka priorytetowa list polecony - paczka jest dostarczana przez Pocztę Polską w następnym, najpóźniej drugim dniu roboczym po jej nadaniu. Jest dostarczana przez listonosza lub osobiście odbierana w Urzędzie Pocztowym.
  6. W przypadku nieotrzymania przesyłki w ciągu 5 dni od nadania prosimy o kontakt telefoniczny (tel: 12 4163975 , 735 701 332 ) lub e-mail (eventdance@poczta.onet.pl).
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl